AppReview_WEB_TR.jpg

Nasıl Katılırız

İşte bir örnek:

iPhone

Android

1

 

Apple App Store / Google Play'deki yeni SnapEx Uygulaması için bir inceleme yazın

2

 

Yorumunuzun ekran görüntüsünü alın.

3

 

Aşağıdaki Google Formunu doldurun ve gönderin

4

 

8 USDT Ticaret Bonusu alı

If the button above doesn't work, copy and paste this link to your web browser:

Submission Form

Kurallar

  • Bu etkinlik 10 Aralık 2020 00:00:00 (GMT + 8) 'de başlayacak ve 31 Aralık 2020, 11:59:59 (GMT + 8) bitecektir.

  • 8 USDT Trade Bonusu ödülü, gönderim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde kullanıcının SnapEx hesabına dağıtılacaktır.

  • Kullanıcıların ödülü yalnızca bir kez talep etmelerine izin verilir.

  • Herhangi bir kullanıcının farklı SnapEx hesaplarını kullanarak birden fazla ödül talep ettiği tespit edilirse, ödenmesi gereken diğer tüm ödüller iptal edilecektir.

  • Olay bilgilerinde diğer diller arasında herhangi bir uyumsuzluk olması durumunda, İngilizce versiyonu geçerli olacak ve herhangi bir anlaşmazlığı yargılamak için kullanılacaktır.

  • SnapEx, birden fazla kripto para birimi çiftinde Sözleşme Ticareti sunar. Sözleşmeli Ticaret, kaldıraç hem sizin yararınıza hem de dezavantajınız için çalışabileceğinden, yüksek düzeyde risk taşır. Sonuç olarak, Kontrat Ticareti tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir çünkü yatırdığınız sermayenin tamamını kaybetmeniz mümkündür. Yatırımcılar asla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmamalıdır. Sunulan karmaşık finansal ürünlerde işlem yapmadan önce lütfen ilgili riskleri anladığınızdan emin olun.

  • SnapEx, kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir zamanda bu hüküm ve koşulları değiştirme veya tadil etme hakkına sahip olacaktır, bu tür bir değişiklik yarışma web sayfasında yayınlandıktan hemen sonra geçerli olacaktır.

  • SnapEx ayrıca, kendi kontrolü dışında ortaya çıkan koşulların ortaya çıkması durumunda yarışmayı iptal etme hakkını saklı tutar.rol.

SNAPEX PRO

Effortless Trading

app-store.png

POWERED BY

Copyright @ 2021 Snap Technology Limited All Rights Reserved