Coin-Race_11-18Dec_WEB_ID.jpg

Nasıl Katılırız

1

 

Coin-of-the-Day

ile Ticaret

2

 

Açılan her ticaret için puan kazanın

3

 

Ne kadar çok işlem açarsanız, o kadar çok puan alırsınız

4

 

Günlük en yüksek puana sahip 30 kullanıcı USDT cinsinden ödüller ve Ticaret Bonusları kazanacaktır

Günün Coini

Puan çarpanı

İşlem gören her 10 USDT hacmi için 1 puan

Günlük Ödül Yapısı

* TB, Trading Bonus USDT'de dağıtılan ödülleri ifade eder

Liderlik Sıralaması

İlk güncelleme: 19:00:00 (GMT + 8) | İkinci güncelleme: 01:00:00 (GMT + 8) | Son güncelleme: 07:00:00 (GMT + 8)

Nasıl Katılırız

 1. Bu etkinlik 11 Aralık 2020 günü 12: 00'da (GMT + 8) başlayacak ve 18 Aralık 2020 tarihinde 11: 59: 59'da (GMT + 8) sona erecektir.

 2. Günlük skor tablosu 12: 00'da (GMT + 8) sıfırlanacaktır. Günlük kazananlar, 11:59:59 (GMT + 8) tarihine kadar biriken en yüksek puanlara göre belirlenecektir.

 3. Liderlik Panosu her gün şu saatte güncellenecektir: - İlk güncelleme: 19:00:00 (GMT + 8) - İkinci güncelleme: 01:00:00 (GMT + 8) - Son güncelleme: 07:00:00 (GMT + 8)

 4. Yalnızca günlük süre (24 saat) içinde açılıp kapatılan siparişler etkinlik için puan alabilir.

 5. Günlük sürenin dışında verilen, ancak günlük süre içinde gerçekleştirilen ve kapatılan limit emirleri, etkinlik için puan almaya hak kazanır.

 6. Etkinlik için puan almaya hak kazanabilmek için tüm takas işlemleri gerçek bir SnapEx hesabı kullanılarak yapılmalıdır.

 7. Ödüller, ödül yapısı tablosuna göre Real USDT ve Trading Bonus USDT (TB) olarak dağıtılır.

 8. Tüm ödüller, etkinlik döneminin bitiş tarihinden itibaren 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.

 9. Olay bilgilerinde diğer diller arasında herhangi bir uyumsuzluk olması durumunda, İngilizce versiyonu geçerli olacak ve herhangi bir anlaşmazlığı değerlendirmek için kullanılacaktır.

 10. SnapEx, birden fazla kripto para birimi çiftinde Sözleşmeli Ticaret sunar. Sözleşmeli Ticaret, kaldıraç hem sizin yararınıza hem de dezavantajınız için çalışabileceğinden, yüksek düzeyde risk taşır. Sonuç olarak, Kontrat Ticareti tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir çünkü yatırılan sermayenizin tamamını kaybetmeniz mümkündür. Yatırımcılar asla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmamalıdır. Sunulan karmaşık finansal ürünlerde işlem yapmadan önce lütfen ilgili riskleri anladığınızdan emin olun.

 11. SnapEx'in katılabilecek ve kazananların seçimi konusundaki kararı nihaidir. Yarışmayla ilgili hiçbir yazışma yapılmayacaktır.

 12. SnapEx, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir zamanda bu hüküm ve koşulları değiştirme veya tadil etme hakkına sahip olacaktır, bu değişiklik yarışma web sayfasında yayınlandıktan hemen sonra geçerli olacaktır.

 13. SnapEx, kendi kontrolü dışında ortaya çıkan koşulların ortaya çıkması durumunda yarışmayı iptal etme hakkını da saklı tutar.

SNAPEX PRO

Effortless Trading

app-store.png

POWERED BY

Copyright @ 2021 Snap Technology Limited All Rights Reserved